Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przemysł 4.0 – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Data i czas:
24/10/2019 - 25/10/2019
Miejsce:
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe
Organizator
Inny, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe afiliowane przy Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN, organizuje praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw dotyczący Przemysłu 4.0 i zastosowań technologii cyfrowych w przemyśle.

Warsztat skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, które chcą się przyjrzeć temu, w jaki sposób nowoczesne technologie cyfrowe, o których tak dużo się mówi, mogą przynieść konkretne korzyści firmie.

Uczestnicy usłyszą bezpośrednio od ekspertów w jakich przypadkach inwestycje w nowe rozwiązania przekładają się na zyski.

Biorąc udział w części demonstracyjnej, osobiście zapoznają się Państwo jak działa wirtualna rzeczywistość, roboty kolaborujące czy inne zaawansowane rozwiązania dedykowane firmom.

W warsztacie może wziąć udział tylko 20 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.

Warsztat jest finansowany przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości, a realizowany przez ekspertów Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego oraz Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego i współpracujących Centrów Kompetencji.

Termin i miejsce:
Warsztat odbędzie się w dniach 24-25 października 2019, w Poznaniu, przy ul. Jana Pawła II 10 w siedzibie Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego (pokaż na mapie).

Agenda wydarzenia:
https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/szkolenia/szkolenie,przemysl-4-0-przekrojowy-inspirujacy-i-praktyczny-warsztat-dla-menadzerow-przedsiebiorstw,13.html

Kontakt:
Alicja Laskowska
Koordynator warsztatu
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe
alicja@man.poznan.pl
T
el.: 601 727 047

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.