Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przedsiębiorca w H2020. Aktualne możliwości finansowania i praktyczne aspekty aplikowania o granty europejskie

Data i czas:
17/09/2019  11:00 - 15:00
Miejsce:
Hotel Qubus
Organizator
Inny, Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej
Współorganizator
RPK Region Wschodni

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w partnerstwie z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, zaprasza przedstawicieli mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw na szkolenie i konsultacje pn. „Przedsiębiorca w Horyzoncie 2020”. Aktualne możliwości finansowania i praktyczne aspekty aplikowania o granty europejskie”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z aktualnymi możliwościami finansowania i praktycznymi aspektami aplikowania o środki z Programu Horyzont 2020.
Przedsiębiorcy będą mogli poznać typy projektów dostępnych w Programie, jak również zasady finansowania nowego instrumentu wsparcia pn. Europejska Rada ds. Innowacji. Eksperci Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE przedstawią praktyczne aspekty procesu aplikacji oraz realizacji projektów przez firmy, zaprezentują projekty już realizowane oraz omówią krajowy system wsparcia dla wnioskodawców H2020.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, które odbędą się bezpośrednio po szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 6 września br. na niniejszym formularzu zgłoszeniowym: Wypełnij formularz

Więcej informacji o ww. wydarzeniu można uzyskać bezpośrednio u organizatora telefonicznie: +41 368 02 78, bądź e-mailowo: een@siph.com.pl.

Program szkolenia Horyzont 2020: Pobierz

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.