PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE
Wczytuję mapę...

Data/Czas / Date/Time: 12/01/2017
10:15 - 14:15

Miejsce / Place: Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska sala: sala konferencyjna GIL

Kategorie tematyczne / Thematic categories:

Rodzaj wydarzenia / Type of event: Horyzont2020, Twinning

Organizator / Organizer: RPK Region Południowy

Współorganizator / Co-organizer: KPK

Szanowni Państwo,

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym zaprasza na szkolenie dotyczące grantów Programu HORYZONT 2020, które przeznaczone są dla krajów o niższym potencjale naukowym.

Szkolenie poświęcone będzie projektom typu TWINNING:

– TWINNING: opiera się na wzmocnieniu  określonego obszaru badań w ramach danej instytucji, poprzez współpracę z przynajmniej dwiema wiodącymi instytucjami w danej dziedzinie badań.

Szkolenie prowadzone będzie przez Panią Patrycję Smoleńską, eksperta Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.
Na szkoleniu będziemy również gościć eksperta KE oceniającego wnioski TWINNING oraz kierownika projektu TWINNING, który prowadzony jest w Puławach.

Szczegółowy program szkolenia oraz rejestracja on-line dostępne na naszej stronie: http://www.transfer.edu.pl/pl/szkolenie,projekty-twinning-szansa-na-rozwoj-polskich-jednostek-badawczo-naukowych-,202.html

 

 


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone