Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Międzynarodowa konferencja Telemedycyna i eZdrowie 2019

Data i czas:
22/11/2019 - 23/11/2019
Miejsce:
IPPT PAN - Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN
Organizator
Inny
Współorganizator
KPK PB UE

Wydarzenie odbędzie się w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN w Warszawie w dniach 22 – 23 listopada 2019. Organizatorem konferencji jest Polskie Towarzystwo Telemedycyny i eZdrowia. Współorganizatorami są: Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN, International Accelerator Of Telemedicine Technologies oraz Centrum Doskonałości „TeleOrto” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zachęcamy do udziału w tym ważnym międzynarodowym wydarzeniu, na którym można będzie przedstawić swoje pomysły oraz wyniki przeprowadzonych badań, jak również posłuchać o wynikach prac zespołów badawczych, a także nadchodzących nowościach i rozwiązaniach. Konferencja jest także doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz nowych partnerów do współpracy. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa i prezentacji swoich osiągnięć!

Więcej informacji o konferencji na stronie Polskiego Towarzystwa Telemedycyny i eZdrowia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.