PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE
Wczytuję mapę...

Data/Czas / Date/Time: 20/11/2019
9:30 - 16:45

Miejsce / Place: Pałac Staszica (Sala Lustrzana) sala:

Kategorie tematyczne / Thematic categories:

Rodzaj wydarzenia / Type of event: spotkanie konsultacyjne

Organizator / Organizer: KPK PB UE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stakeholder Workshop on Horizon Europe Implementation

Konsultacje z przedstawicielami Komisji Europejskiej dot. wdrażania programu Horizon Europe

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE  we współpracy z Komisją Europejską i Polską Akademią Nauk spotkaniu dotyczącym wdrażania programu Horizon Europe.

Trwa obecnie seria konsultacji z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej i beneficjentów w poszczególnych krajach członkowskich. Dotyczą one sposobu wdrażania następnego programu ramowego Horizon Europe. Jako Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zostaliśmy poproszeni przez Komisję Europejską o zorganizowanie w Polsce tego typu spotkania w gronie osób, które mają szerokie doświadczenie w realizacji projektów programów ramowych i byłyby skłonne wnieść swój wkład do dyskusji na temat elementów, które mogą przyczynić się do usprawnienia przyszłego programu ramowego, czyniąc go bardziej efektywnym i przyjaznym dla beneficjentów.

Spotkanie będzie miało charakter interaktywny, z czego wynika ograniczona liczba zaproszonych gości. Przedstawiciele Komisji Europejskiej przedstawią propozycje rozwiązań dotyczących poszczególnych aspektów programu, licząc na dyskusję i zgłaszanie komentarzy przez uczestników. Tematyka konsultacji będzie obejmować wiele aspektów działania programu – proces ewaluacji projektów, realizacja i audyt, kwestie związane z  zarzadzaniem i rozpowszechnianiem wyników, a także ich wykorzystaniem.

 

FINAL AGENDA_20.11.2019

 

Miejsce spotkania

Pałac Staszica (Sala Lustrzana)

Nowy Świat 72, Warszawa

 

Prezentacje ze spotkania

 

Rejestracja / Registration


Liczba dostępnych miejsc / Number of available places: 0 z 66.

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane. / Event is fully booked.


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone