Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja naukowo-biznesowa InterNanoPoland 2018

Data i czas:
12/09/2018 - 13/09/2018
Miejsce:
Hotel Novotel
Organizator
Inny, Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET, Śląski Klaster Nano

InterNanoPoland 2018 to największa w Polsce konferencja naukowo-biznesowa poświęcona wyłącznie nanotechnologii. To międzynarodowe forum dla naukowców, przedsiębiorców oraz instytucji z otoczenia biznesu, którzy kształtują przyszłość krajowego i światowego sektora nanotechnologii.

Konferencja oferuje możliwość prezentacji projektów B+R, a także przedstawienia własnych osiągnięć i podzielenia się wynikami prac przez młodych naukowców przed mediami oraz zaproszonymi gośćmi kształtującymi rozwój nanotechnologii w kraju i zagranicą.

Trzecia edycja InterNanoPoland odbędzie się w dniach 12-13 września 2018 r. w Hotelu Novotel w Katowicach. Przygotowano  niezwykle interesujące, rozwojowe i interdyscyplinarne tematy sesji:

  • Nanotechnologia – Business to Science
  • Materiały 2D w przemyśle
  • Fabrykacja, wytwarzanie, zaawansowane przetwarzanie materiałów
  • Nanotechnologia w medycynie
  • Prawo i legislacja
  • Sesja plakatowa: Badania i technologie dla rozwoju przemysłu nanotechnologicznego

W czasie trwania konferencji odbędzie się też po raz drugi jedyny w Polsce dedykowany nanotechnologii konkurs startupowy – Nano Startup Challenge.

Głównymi organizatorami wydarzenia są Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET oraz Śląski Klaster Nano, których misją jest stworzenie platformy współpracy przedsiębiorców, instytucji naukowych, administracji publicznej i organizacji wsparcia biznesu na rzecz zwiększenia znaczenia nanotechnologii w kształtowaniu przyszłego wymiaru gospodarczego innowacyjnego na Śląsku i w Polsce. Organizatorów wspiera Miasto Katowice, będące współgospodarzem wydarzenia a także Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

Swoją obecność potwierdziło już wielu znamienitych przedstawicieli nauki i przemysłu oraz została objęta patronatem Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Szczegółowe informacje dotyczące InterNanoPoland 2018 znajdują się na stronie: http://internanopoland.com.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

   

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.