Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak pisać, by wygrać? Czyli wniosek badawczo-innowacyjny pod lupą eksperta.

Data i czas:
05/12/2019  11:00 - 13:30
Miejsce:
Instytut Agrofizyki PAN
Sala:
212 (Budynek B)
Organizator
RPK Region Wschodni

Dobrze przygotowany wniosek projektowy jest kluczem do sukcesu w programie Horyzont 2020. O tym, jak poprawnie wypełnić formularze aplikacyjne i jakie informacje powinny znaleźć się we wniosku by efektywnie ubiegać się o dofinansowanie z Komisji Europejskiej, dowiedzą się Państwo od prelegentów z Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Lublinie podczas bezpłatnego szkolenia pt.: “Jak pisać, by wygrać? Czyli wniosek badawczo-innowacyjny pod lupą eksperta.”

Na szkolenie zapraszamy zarówno przedstawicieli jednostek naukowych, jak i przedsiębiorców zainteresowanych złożeniem wniosku do programu Horyzont 2020. Odbędzie się ono 5 grudnia 2019 r. (czwartek), w sali 212 (budynek B, II piętro) w Instytucie Agrofizyki PAN w Lublinie, ul. Doświadczalna 4, w godzinach 11:00 – 13:30.

W trakcie spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:
I. Kryteria oceny wniosku.
II. Co pisać, a czego unikać?
III. Wnioski z uwag recenzentów z wcześniejszych konkursów.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: http://www.rpklublin.pl/1379,5-grudnia-2019-r. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 grudnia br.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak ze względu na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 25). Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl , tel.: 81 744 50 61 w.118

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.