Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Ideal-ist Proposal Check Event for ICT related calls in Horizon2020

Data i czas:
13/03/2018 - 14/03/2018
Miejsce:
On-line
Organizator
Inny, Projekt Ideal-ist

Project Ideal-ist organizuje „Ideal-ist Proposal Check Event for for ICT related calls in Horizon2020 (2018)” spotkanie to ma pomóc wnioskodawcom Programu Horyzont 2020 startującym w najnowszych konkursach wymagających zastosowań ICT złożyć wysokiej jakości wniosek projektowy. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję poddać swój prawie ukończony wniosek ocenie doświadczonych ewaluatorów. Ich uwagi i sugestie mogą stanowić duże wsparcie, a wprowadzone poprawki przyczynią się do osiągnięcia lepszej oceny w ostatecznej ewaluacji wniosku. Tym bardziej więc zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Kiedy i gdzie: 13.03.2018 Oslo, 14.03.2018 Wiedeń

(Możliwe jest także uczestnictwo zdalne-online)

Do udziału zapraszamy potencjalnych beneficjentów konkursów H2020 powiązanych z ICT w roku 2018, którzy są w trakcie przygotowywania wniosku- w spotkaniu może brać udział koordynator oraz jeden z partnerów z konsorcjum. Każdy z wniosków poddany jest ocenie przynajmniej dwóch niezależnych ekspertów (podpisują oni klauzulę tajności- treść wniosku nie będzie rozpowszechniana) i tak jak w trakcie rzeczywistej ewaluacji przygotują oni raport oceny. Na bieżąco możliwa też będzie dyskusja i konsultacje z ekspertami i przedstawicielami europejskich punktów kontaktowych.

Dalsze informacje i rejestracja dostępne na stronie:

http://www.ideal-ist.eu/event/ideal-ist-proposal-check-event-ict-calls-horizon2020-2018

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej szansy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.