Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EURAXESS – portal mobilnych naukowców: granty, stypendia, oferty pracy

Data i czas:
29/11/2018  09:45 - 13:00
Miejsce:
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie
Sala:
Szwalnia (115, I piętro)
Organizator
RPK Region Północno-Zachodni

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych zasadami funkcjonowania oraz możliwościami oferowanymi przez portal EURAXESS, w szczególności do naukowców znajdujących się na różnych szczeblach kariery. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się jak działa portal, w jaki sposób wyszukiwać ofert pracy i granty dla naukowców, a także założą własne konto aby móc komunikować się z naukowym światem i uczestniczyć w wydarzeniach kierowanych do badaczy. Podczas spotkania zostaną także przedstawione narzędzia do planowania kariery oferowane przez portal EURAXESS oraz zasady tworzenia i publikowania naukowego CV.

Forma warsztatów będzie interaktywna, dlatego niezbędne jest przyniesienie przez każdego uczestnika własnego komputera mobilnego. Pomocne będzie również przygotowanie informacji na swój temat, które posłużą do stworzenia naukowego CV. O przyjęciu na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie RPK Szczecin.

Program wydarzenia

Rejestracja

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Agatą Judzińską-Kłodawską, tel. 91 449 41 53, e-mail: ajudzinska@zut.edu.pl.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.