Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny Programu COST

Data i czas:
26/09/2017  10:30 - 16:30
Miejsce:
Uniwersytet Łódzki, Sala Senatu
Sala:
Sala Senatu
Organizator
RPK Region Łódzki
Współorganizator
MNiSW, UŁ

Centrum Nauki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Regionalnym Punktem Kontaktowym ds. Programu Horyzont 2020 zaprasza na

Dzień Informacyjny Programu COST.

COST (Europejski Program Współpracy Naukowo-Technicznej ) to program finansowany przez UE, który umożliwia naukowcom tworzenie interdyscyplinarnych sieci badawczych w Europie i poza nią. Zapewnia fundusze na organizację konferencji, spotkań, szkoleń, krótkich wymian naukowych lub innych działań sieciowych w szerokim zakresie tematów naukowych.

Program COST jest finansowany w ramach budżetu Horyzont 2020. Wnioski składane o dofinansowanie projektów w ramach programu Horyzont 2020 często są wynikiem realizowanych akcji COST. Udział w akcjach COST może być świetną okazją do znalezienia partnerów, program COST uzupełnia działania programów ramowych UE, tworząc pomost pomiędzy środowiskami naukowymi z różnych krajów,  zwiększa również mobilność badaczy w całej Europie i sprzyja tworzeniu doskonałości naukowej.

 

W trakcie spotkania zaprezentujemy:

– COST Framework: Co to jest i jak to działa?

– COST Actions: Jak się zaangażować?

– COST Open Call: Jak przygotować udany projekt COST Action?

– efekty udziału w działaniach COST

– krajowy udział w działaniach COST

 

Szczególnie zachęcamy do udziału w warsztatach, które zostaną poprowadzone przez polskich naukowców realizujących projekty w ramach Programu COST.

Więcej informacji na stronach:

http://www.cost.eu

http://www.nauka.gov.pl/organizacje-i-programy-miedzynarodowe/europejski-program-wspolpracy-w-dziedzinie-badan-naukowo-technicznych.html

CZAS i MIEJSCE SPOTKANIA:

26 września 2017 r. (10.30 – 16.30)

Uniwersytet Łódzki– Sala Senatu

Łódź, ul. Narutowicza 68

ZAPRASZAMY

PROGRAM:

REJESTRACJA: formularz on-line pod adresem www.centrumnauki.uni.lodz.pl

 

OSOBA DO KONTAKTU: Ewelina Wronka, ewronka@uni.lodz.pl, tel. 42 635 41 69

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.