PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE
Wczytuję mapę...

Data/Czas / Date/Time: 18/10/2016
11:30 - 15:00

Miejsce / Place: Akademia Morska w Szczecinie sala:

Kategorie tematyczne / Thematic categories:

Rodzaj wydarzenia / Type of event: Dzień Informacyjny

Organizator / Organizer: KPK PB UE

Współorganizator / Co-organizer: RPK w Szczecine, AM w Szczecinie

Program:

banner_ver3

Szanowni Państwo,
dziękujemy wszystkim obecnym za udział w naszym wydarzeniu. Zapraszamy do pobrania prezentacji przedstawionych podczas spotkania:

2016-10-18_InfoDayKPK_TransportMorski_AM_prezentacje

 

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej  wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym w Szczecinie i Akademią Morską w Szczecinie zaprasza na dzień informacyjny 18 października 2016 r.  poświęcony tematyce badawczej dla TRANSPORTU WODNEGO przewidzianej na 2017 rok w ramach Wyzwania Społecznego:  „Inteligentny, zielony i zintegrowany transport” programu H2020. (program prac dostępny jest pod adresem http://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/h2020/wp/2016_2017/main/h2020-wp1617-transport_en.pdf)

W czasie Dni Informacyjnego zapoznamy Państwa z tematyką konkursów w ramach wyzwania „Inteligentnego, zielonego i zintegrowanego transportu”.

Przewidziano również prezentacje dotyczące zasad uczestnictwa i składania wniosków projektowych oraz zagadnień finansowych.

Zachęcamy do uczestnictwa przedstawicieli instytucji naukowych, przedsiębiorstw (w tym MŚP), urzędów odpowiedzialnych za rozwój transportu (w tym infrastruktury, bezpieczeństwa itp.)

W tym dniu można będzie też zaprezentować pomysł na innowacje, zgłosić potrzebę rozwiązania innowacyjnego w ramach poruszanych w tym dniu zagadnień lub przedstawić zakres kompetencji eksperckich (prowadzone badania,
posiadana infrastruktura badawcza, etc.). Chętni proszeni są o ich zgłaszanie indywidualnie na adres rafal.duczmal@kpk.gov.pl do dnia 10.10.2016 włącznie. Powinny być to 3-4 slajdy w pdf (czas prezentacji max. 3 min.).

Rejestracja / Registration


Liczba dostępnych miejsc / Number of available places: 53 z 70.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne. / Bookings for this event is no longer available.


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone