PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE
Wczytuję mapę...

Data/Czas / Date/Time: 07/04/2017
9:00 - 14:00

Miejsce / Place: Politechnika Kijowska (National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”), Ukraina sala: ---

Kategorie tematyczne / Thematic categories:

Rodzaj wydarzenia / Type of event: Brokerage, Dzień Informacyjny

Organizator / Organizer: KPK PB UE

Współorganizator / Co-organizer: KPI, EaP Plus

EaPPLUS_Logo_170116_CMYK

W czasie Dni Polskich w Kijowie (6-8.04) wydarzeniem towarzyszącym będzie Dzień Informacyjny dotyczący konkursów w H2020 w obszarze energii i środowiska dla około 150 uczestników, organizowany przez KPK wspólnie z partnerami ukraińskimi w ramach projektu EaP Plus finansowanego z H2020.

Na zakończenie Dnia Informacyjnego przewidziane jest spotkanie brokerskie, na które zapraszamy przedstawicieli uczelni, instytutów badawczych oraz podmiotów zainteresowanych współpracą z Ukrainą i krajami Europy Wschodniej. Celem spotkania będzie stworzenie warunków do nawiązania współpracy i budowania międzynarodowych konsorcjów. W ramach spotkania będzie możliwość przedstawienia potencjału badawczego swojej jednostki i pomysłu na projekt do H2020. Spotkanie to będzie również doskonałą okazją, aby wymienić doświadczenia, zaprezentować dobre praktyki oraz otrzymać informacje dotyczące planowanych konkursów i możliwości wspólnego aplikowania (konsultacje NCPs).

W celu przygotowania spotkań indywidualnych prosimy o przesłanie formularzy zgłoszeniowych z profilem badawczym (wypełnionych w pliku Word) na adres olga.zyrina@kpk.gov.pl w terminie do 15 marca br. Załączamy również listę tematów badawczych w obszarach Energii i Środowiska.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do rejestracji.


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone