Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dyżur ekspercki dla przedstawicieli sektora MŚP

Data i czas:
24/01/2019 09:00 - 25/01/2019 14:00
Miejsce:
Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie
Sala:
206 (budynek B, II p.)
Organizator
RPK Region Wschodni

W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków w konkursie „SME Instrument Faza I” w ramach programu Horyzont 2020, który kierowany jest do Małych i Średnich Przedsiębiorstw zapraszamy przedstawicieli tego sektora na bezpłatne spotkania konsultacyjne w ramach „Dyżuru eksperckiego” prowadzonego przez pracowników Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej (RPK).

Termin Dyżuru: 24 – 25 stycznia 2019 r., w godz. 9:00-14:00

Miejsce: Instytut Agrofizyki PAN w Lublinie, ul. Doświadczalna 4, budynek „B”, pokój nr 206 (II p.)

Zaproszenie kierujemy do przedsiębiorców, którzy zainteresowani są uzyskaniem dofinansowania dla projektów innowacyjnych mających na celu uzyskanie przewagi konkurencyjnej, wprowadzeniu nowych produktów na rynek, czy opracowaniu nowych technologii.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w dotychczasowych programach ramowych Unii Europejskiej, nasi eksperci udzielą wszelkich wskazówek, które pozwolą efektywnie aplikować do programu Horyzont 2020. Chętnie wyjaśnimy zasady uczestnictwa w programie i/lub pomożemy w nawiązaniu współpracy z partnerami zagranicznymi.

Konsultacje w ramach „Dyżuru eksperckiego” prowadzone będą w formie indywidualnych spotkań. Aby skorzystać z naszej oferty, należy zgłosić swój udział kontaktując się telefonicznie z pracownikami RPK: p. Sylwią Nowak lub p. Michałem Marszałowiczem (tel.: 81 744 50 61 w.118). Rejestrację uczestników prowadzimy do 23 stycznia 2019 r. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci skorzystania z pomocy ekspertów RPK  ze względów logistycznych oraz z uwagi na ograniczenia czasowe.

Zapraszamy do śledzenia informacji w naszym serwisie internetowym: www.rpklublin.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.