Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Bio-Based Industries: możliwość udziału polskich podmiotów. Budowa sieci konsorcyjnych

Data i czas:
19/12/2018  09:00 - 13:30
Miejsce:
ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.
Sala:
duża sala
Organizator
RPK Region Łódzki

Szanowni Państwo

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia serdecznie zaprasza na wydarzenie:

BIO-BASED INDUSTRIES MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU POLSKICH PODMIOTÓW.

BUDOWA SIECI KONSORCYJNYCH

 

Bio-Based Industries Joint Undertaking to wspólne przedsięwzięcie Unii Europejskiej i europejskiego sektora przemysłowego reprezentowanego przez Bio-based Industries Consortium (BIC) realizowane w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego.

Partnerstwo działa w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji w Programie Horyzont 2020 i dysponuje kwotą 3,7 miliarda euro przeznaczoną na inwestycje w obszarze przemysłu opartego na materiałach pochodzenia biologicznego.

 

Celem spotkania 19.12.2018r. jest przekazanie Państwu informacji o inicjatywie BBI, pokazanie zasad i możliwości ubiegania się o środki w ramach programu a także zaprezentowanie wybranych projektów realizowanych w ramach tego przedsięwzięcia. Dodatkowym atutem spotkania będzie dyskusja i networking przy udziale zaproszonych gości w formule World Cafe które, mamy nadzieję, zrodzi pomysły i partnerstwa  do przyszłorocznych konkursów BBI.

 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli sektora akademickiego i pozaakademickiego na wydarzenie.

Agenda

 

Rejestracja do dnia 17.12.2018r: rpk@uni.lodz.pl

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.