Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Aktualne możliwości aplikowania do programu Horyzont 2020

Data i czas:
27/02/2019  11:00 - 13:00
Miejsce:
Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie
Sala:
Aula Instytutu
Organizator
RPK Region Wschodni

Komisja Europejska sukcesywnie uruchamia nowe konkursy w ramach programu Horyzont 2020. Oferta jest bardzo zróżnicowana. Równolegle prowadzony jest nabór wniosków w wielu obszarach badawczych a tematyka projektów dotyczyć może zarówno ściśle określonych wyzwań społecznych jak i prezentować indywidualne podejście wnioskodawców. Mając na uwadze chęć zainteresowania europejskimi programami badawczymi szerszego grona naukowców, chcemy Państwa zaprosić na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: “Aktualne możliwości aplikowania do programu Horyzont 2020”.

Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich osób, które zainteresowane są uzyskaniem dofinansowania z programu Horyzont 2020. Szczególnie zapraszamy osoby, które do tej pory nie brały udziału w europejskich programach badawczych. Przygotowane przez nas informacje będą jednocześnie wprowadzeniem do kolejnego szkolenia. Skupimy się wówczas na przygotowaniu wniosku projektowego. Chcemy, by oba te spotkania pomogły Państwu zaangażować się w przygotowanie własnego zgłoszenia do programu.

Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2019 r. (środa), w auli Instytutu Agrofizyki PAN w Lublinie (budynek A), ul. Doświadczalna 4, w godzinach 11:00 – 13:00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej RPK Lublin pod adresem:  http://www.rpklublin.pl/1321,27-lutego-2019-r.

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 lutego 2019 r. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc, których liczba jest ograniczona.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: mmarszalowicz@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.