Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

47 polskich firm dofinansowanych w ramach Instrumentu MŚP

  • Opublikowano: 8 sierpnia 2016
  • Autor: redakcja

47 polskich małych i średnich przedsiębiorstw otrzymało dotychczas finansowanie na realizację innowacyjnych projektów w ramach Instrumentu MŚP.

CpKGsbzXEAA4vPX

Instrument MŚP skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, jak również mają innowacyjną technologię, produkt lub usługę i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny. Oferowane w ramach Instrumentu MŚP wsparcie finansowe ma umożliwić skuteczną komercjalizację tego rozwiązania na rynku europejskim, poprzez weryfikację komercyjną i technologiczną (Faza I), doprowadzenie technologii do momentu, kiedy będzie gotowa do wdrożenia (Faza II) oraz opiekę ze strony ekspertów (Faza III).

W tym roku wnioski do Instrumentu MŚP na Fazę I można składać jeszcze dwukrotnie: 7 września i 9 listopada. Na II Fazę wnioski będą przyjmowane do 13 października.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami: sme@kpk.gov.pl

CWK75oGWIAA26n9

Więcej na stronie agencji EASME.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.